Obsługa
logistyczno-informatyczna dla firm.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie w obszarze Drophsipmentu dla każdego podmiotu handlu internetowego. Od przyjęcia dostawy, przez jej weryfikację i ocenę stanu towaru po profesjonalne zapakowanie i wysłanie do klienta końcowego. Specjalizujemy się też w integracjach z firmami przewozowymi takimi jak DPD, Inpost, UPS, Poczta Polska itp.

Zapytaj o usługę

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług informatycznych z zakresu logistyki magazynowej oraz usług dropshipmentu dla sklepów internetowych. W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce, wiemy, że samo posiadanie towaru w najniższej cenie nie gwarantuje sukcesu. Wysoka jakość obsługi klienta jest kluczem do sukcesu, dlatego nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta od prezentacji towaru i jego ceny, aż po realizację zamówienia i jego wysyłkę.

Tworząc DropHub, postawiliśmy sobie za cel świadczenie wyspecjalizowanych usług na najwyższym poziomie oraz długofalowej i stabilnej współpracy z naszymi partnerami. Codziennie realizujemy tysiące zamówień dla naszych klientów, a nasz 100-osobowy zespół czuwa nad całym procesem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu każde zamówienie trafia do rąk kupujących jak najszybciej.

 

W trosce o konkurencyjność naszych usług i zadowolenie naszych klientów, ciągle poszerzamy nasze portfolio integracji z firmami kurierskimi. Dzięki temu nasza oferta transportu jest stała i zawsze dostosowana do potrzeb naszych klientów. Nasza firma stale rozwija się i dostosowuje do zmieniających się potrzeb rynku e-commerce, dlatego zapraszamy do współpracy sklepy internetowe, które chcą świadczyć swoim klientom najwyższej jakości usługi.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, fachowa wiedza i zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwolą nam sprostać wymaganiom naszych klientów i dostarczyć im usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie z naszymi partnerami chcemy działać na rzecz rewolucji e-commerce, która wciąż trwa na polskim i europejskim rynku. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej i zbudować silną pozycję na rynku e-commerce.

Zapraszamy do współpracy!